Vaszily Miklós, a TV2 elnök-vezérigazgatója a héten kedden-szerdán lezajlott Media Hungary konferencián arról beszélt, hogy teljesen átszervezik a csatorna struktúráját és működését, és konszolidációra is szükség lesz.
„Jelenleg is zajlik az infotainment műsorok megújítása, amelyre elsősorban aTények brand eróziója miatt van szükség. Célom, hogy az újonnan induló brandekkel, a tanulságok levonását követően, a TV2 az elvárt szakmai sztenderdeknek megfelelő hírszolgáltatást nyújtson”– írta Vaszily Miklós a 444-nek, megerősítve, hogy a Tényeknek vége. Bár azt nem árulta el, mikor lesz az utolsó adás, a döntés már megszületett a változtatásról. A lap szerint bizonnyal a Napló magazinműsor sem éli túl az újjászervezést.
Úgy tűnik a Fidesznek és Orbánnak is vége
Nyilatkozott a hírkereső tulajdonosa: tulajdonrészt akartak szerezni a cégéből
Örülhetnek az autósok: ismét olcsóbb lesz a tankolás
Hírkereső-botrány: politikai vita lett egy híraggregátor működéséből
Foci vb 2026: Belgium – Egyiptom meglepetés: 1-1

Írta: Kiss Ferenc – Impresszum – Rólunk
