Vaszily Miklós, a TV2 elnök-vezérigazgatója a héten kedden-szerdán lezajlott Media Hungary konferencián arról beszélt, hogy teljesen átszervezik a csatorna struktúráját és működését, és konszolidációra is szükség lesz.
„Jelenleg is zajlik az infotainment műsorok megújítása, amelyre elsősorban aTények brand eróziója miatt van szükség. Célom, hogy az újonnan induló brandekkel, a tanulságok levonását követően, a TV2 az elvárt szakmai sztenderdeknek megfelelő hírszolgáltatást nyújtson”– írta Vaszily Miklós a 444-nek, megerősítve, hogy a Tényeknek vége. Bár azt nem árulta el, mikor lesz az utolsó adás, a döntés már megszületett a változtatásról. A lap szerint bizonnyal a Napló magazinműsor sem éli túl az újjászervezést.
Úgy tűnik a Fidesznek és Orbánnak is vége
Megszűnik a határellenőrzés ezen a határszakaszon!
Ezért lehet egyre fontosabb a hírkereső!
Magyar Péter és Tisza Párt új Kormánya feloldotta a két éve fenntartott vétót az Európai Békekerettel szemben
Foci VB: Anglia–Horvátország 4-2

Írta: Kiss Ferenc – Impresszum – Rólunk
