A Ner bukása megtépázza a holdudvart is.
Hoppál Hunor bejelentette, hogy saját döntése alapján távozik a Mandinertől, mert szerinte a jobboldal megújulásának időszakában új kommunikációs és politikai megközelítésekre van szükség. Nem sokkal korábban Móna Márk is elköszönt a laptól, hangsúlyozva, hogy új hangon szeretné megszólítani azokat, akiket az elmúlt években nem értek el.
„A mai nappal elhatározásomból véget ért a közös utunk a Mandinerrel” – közölte Hoppál Hunor, a lap munkatársa hétfőn a Facebook-oldalán.
Hoppál Péter egykori fideszes országgyűlési képviselő fia döntését azzal indokolta, meggyőződése, hogy a „jobboldal újjáépítési időszakának ebben a szakaszában más helytállási formákra van szükség, mint az utóbbi hónapokban”.
Kis túlzással mindent, ami a médiareprezentációt és a politikai kommunikációt illeti, újra kell gondolnunk. Ez is oka a döntésemnek
– írta a bejegyzésben.
Móna Márk is távozik a laptól
Hoppál Hunor mellett április 11-én Móna Márk is bejelentette a távozását. Az újságíró az elköszönő posztjában azt írta: „Huszonéves vagyok, a politikai közösségem 16 év után ellenzékbe került. Ez a legjobb alkalom a kísérletezésre, a kockáztatásra, arra, hogy új hangon szóljunk új közönséghez.”
„A Mandiner egy nagy szerkesztőség, amely »széles úton megy«, de engem most jobban érdekelnek azok, akiket az elmúlt években mégsem értünk el, vagy elhagyták a fedélzetet” – olvasható Móna Márk posztjában. Majd azt is hozzátette, „új fejezet, új feladatok! Én itt leszek, és maradok veletek, értetek” – zárta a bejegyzését.
Rendkívüli: fennakadások az utalásoknál, minden magyar bankot érint a probléma
Új lakás árak Budapesten: fordulat jött a piacon, de még mindig elképesztő áron mennek a lakások!
Nyilatkozott a hírkereső tulajdonosa: tulajdonrészt akartak szerezni a cégéből
VB: Franciaország 4 – 1 – re verte a Norvégokat

Írta: Kiss Ferenc – Impresszum – Rólunk
