Komolyabb rendbontás nélkül zajlott Budapesten a Bajnokok Ligája döntő – büszkélkedik a BRFK.
Az óriási tömegeket vonzó sporteseménnyel összefüggésben tömeges verekedés vagy más súlyos bűncselekmény nem történt. A rendőröknek mindössze 13, egyedi jogsértés esetében kellett intézkedniük, melyek során hat embert fogtak el, illetve állítottak elő. Tekintve a sportesemény súlyát és a látogatók számát, ez rendkívül alacsonynak tekinthető, különösen, más országokban rendezett hasonló mérkőzésekkel összevetve – írják egy Facebook-posztban.
A döntőt követő napon, amíg valamennyi szurkoló haza nem utazik, a rendőrség továbbra is megfelelő számú erővel biztosítja a főváros, a repülőtér és az egész ország közrendjét és közbiztonságát. A rendőrség köszönetét fejezi ki lakosság türelméért és együttműködéséért. Párizsban nagyobb parák voltak.
A Puskás Arénában az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) munkatársai 59 embert láttak el, és nyolc embert vittek kórházba a labdarúgó Bajnokok Ligája szombati döntője alatt.
- Puskás Aréna: 59 ellátás, ebből 8 kórházi szállítás
- Andrássy út: 8 ellátás, ebből 4 kórházi szállítás
- Hősök tere: 10 ellátás, ebből 7 kórházi szállítás
- Városliget Fan Meeting Point: 12 ellátás, ebből 5 kórházi szállítás
- MTK Sportkomplexum Fan Meeting Point: 2 ellátás, ebből 1 kórházi szállítás írta meg a 444.hu
Nyugdíj kiszámítása: így derül ki, mennyi pénzre számíthatsz időskorodban (Kalkulátor)
Ekkortól fizethetünk euróval Magyarországon
A Hírkereső portál tulaja besegített a TISZA PÁRTNAK!
Magyar Péter rendkívüli bejelentése most érkezett!

Írta: Kiss Ferenc – Impresszum – Rólunk
